У вас запущено Adblock. Роботу сайту може буте порушено через Adblock.
Call-центр працює: пн-пт з 10:00 до 17:00.
Лабораторії GIGI були засновані в 1957 Еліезером Ландау, якого, на жаль, сьогодні вже немає з нами.

Пан Ландау поставив собі за мету зробити GIGI   провідною професійною косметичною компанією Ізраїлю, яка зможе задовольнити будь-які запити своїх клієнтів у цій сфері. Саме так і народився девіз: " GIG I - значить, Ви в надійних руках". Цим девізом Косметичні Лабораторії GIGI керуються й досі. Надійність, професіоналізм, новаторство та незмінна вірність своїм клієнтам – ось складові успіху ДжіДжі. 

Розпочавши свою діяльність із випуску лише кількох ліній, сьогодні GIGI по праву пишається асортиментом своєї продукції. Це понад 400 високоякісних препаратів, які поділяються на дві основні категорії: препарати для салонів краси та препарати для індивідуального споживача. Сьогодні Косметичні Лабораторії GIGI контролюють понад 60% професійного косметичного ринку в Ізраїлі та експортують свою продукцію по всьому світу. 

Застосування активних інноваційних інгредієнтів стало безперечно візитною карткою GIGI; тісне співробітництво ДжіДжі з виробниками фармацевтичної продукції дозволило їм стати першою компанією, яка отримала дозвіл на застосування фармацевтичних інгредієнтів у косметичних препаратах.   

Косметичні лабораторії GIGIвипускають у середньому одну серію щорічно.  
При розробці препаратів, GIGI застосовує досягнення високих технологій, просуваючи ідею активної косметології, заснованої на поєднанні фармакологічних та косметичних інгредієнтів, що дозволяє досягти чудового та очевидного результату.

Всі препарати ДжіДжі є біосумісними та проходять клінічне тестування у провідних дерматологічних клініках Ізраїлю.  

Чудові виробничі умови, ретельний контроль якості та перевірка ефективності гарантують отримання чудової продукції.
З 1990 року виробництво та контроль якості продукції компанії здійснюються відповідно до стандартів Євро Союзу, США та, звичайно, Ізраїлю. Застосовується лише екологічно чисте та придатне для вторинного використання упаковка. Продукція GIGI не тестується на тваринах.

Косметичні Лабораторії GIGI дбайливо зберігають та розвивають сімейні традиції, закладені засновниками компанії. Рон Ландау, як і свого часу його батько, Еліезер Ландау, вважає, що компанія – це, передусім, люди, і саме їм вона завдячує своїм успіхом.